Aktualności
25 listopada swoje święto obchodził najmilszy, najprawdziwszy przyjaciel dzieci – Pluszowy Miś! Dlatego też w poniedziałek 26 listopada w naszym przedszkolu pojawiły się wraz dziećmi ich przesympatyczni przyjaciele -Misie. W tym roku świętowanie jest dla nas szczególnie ważne, gdyż zostaliśmy totalnie "zmisiowani" przez naszego przedszkolnego przyjaciela Misia-Krzysia, a to wszystko za sprawą udziału naszych Skrzatów w ważnym projekcie edukacyjnym promującym czytanie w przedszkolu oraz w domu.  Ten dzień był pełen misiowych zabaw. Dzieci, opowiadały o swoich maskotkach, słuchały czytanych fragmentów książek o niedźwiadkach,wraz z misiami uprawiały gimnastykę przy znanej misiowej rymowance, bawiły się w starego niedźwiedzia oraz tańczyły z misiami w rytm piosenki „Pokochaj pluszowego misia" i wiele, wiele innych zabaw. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i  radości. 
Pozdrawiam serdecznie
Anna Gawrońska