Aktualności

" Przedszkole drugim domem jest".....
Pierwsze dni w przedszkolu to zawsze okres trudny zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców. Nowe miejsce, nowe panie, nowe dzieci, zupełnie nowe sytuacje to zawsze duży stres. A jak przebiegały pierwsze dni nowych Skrzatów w naszym przedszkolu? Otóż DZIELNIE i WESOŁO! Okres adaptacyjny minął, jakże błyskawicznie. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak wspólnie się świetnie bawić i poznawać otaczający nas świat.
Pozdrawiam serdecznie
Anna Gawrońska


" Kolorowy Dzień Przedszkolaka"
Wspólne pierwsze świętowanie zaczęliśmy od jakże ważnego święta dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Dnia 20 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w kolorowych barwach. Dzisiejszy dzień dostarczył dzieciom wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Święto najmłodszych ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego i wzrostu jego znaczenia w świadomości społecznej.
Pozdrawiam serdecznie
Anna Gawrońska5 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Uśmiechu. Co roku w pierwszy piątek października przypada wyjątkowe święto – Światowy Dzień Uśmiechu. Symbolem tego dnia jest żółta uśmiechnięta buźka oraz dzień, w którym wszyscy powinni dużo się uśmiechać i poświęcić większą uwagę dobrym uczynkom. .
Tego dnia nie zabrakło gimnastyki buzi i języka, wspólnego rozśmieszania się oraz wielu innych aktywności, które kończyły się śmiechem. Następnie przedszkolaki wykonały „szeroki uśmiech”
Akcja się udała! Wszyscy odwdzięczali się uśmiechem. Przedszkolaki swoim gestem chciały pokazać, że uśmiech jest darem, którym możemy obdarować drugiego człowieka i nic nas to nie kosztuje.
Był to naprawdę radosny i uśmiechnięty dzień i oby jak najczęściej uśmiech gościł na twarzach naszych podopiecznych, nauczycieli, a także rodziców.
Pozdrawiam serdecznie
Anna Gawrońska