Aktualności

Otóż mundialowe szaleństwo opanowało wszystkich, w tym także Skrzatów. Dlatego też w przedszkolu powstała strefa kibica, a przedszkolaki pokazały jakimi są wiernymi kibicami. Tego dnia w naszej sali przedszkolnej mieniły się tylko barwy, stroje i wszelkie gadżety naszej reprezentacji. Było równie głośno i radośnie. Zanim rozpoczęliśmy mecz chłopcy-dziewczęta, zrobiliśmy mała rozgrzewkę w postaci licznych zabaw i ćwiczeń. Następnie udaliśmy się na szkolne boisko, by rozegrać mecz. Oj co to był za mecz, dziewczyny walczyły równie mocno jak chłopcy, dlatego też mecz zakończył się remisem. Mali kibice trzymają kciuki za nasza Polska reprezentację, a...... gdyby się nie udało, to jesteśmy równie wierni nawet podczas niepowodzeń.
Pozdrawiam serdecznie
Anna Gawrońska